Interbyt.cz

Manželská postel 180x200cm sofia s ornamentálním čelem, úl. boxem a

Tento oblíbený produkt Manželská postel 180x200cm sofia s ornamentálním čelem, úl. boxem a od výrobce se skvělou pověstí LB je dostupný momentálně za super peníze! Aktuálně za 23 110 Kč.
Manželská postel 180x200cm sofia s ornamentálním čelem
Ověřit dostupnost
Značka: LB
23 110
Popis produktu

Postel z kolekce Sofia je klasickým prvkem nábytku s neobvyklým ormnamentálním čelem, které z této postele dělá skutečnou ozdobu místnosti. Dvoulůžko je vyrobeno ze silných a odolných laminovaných desek, jejichž světlý povrch napodobuje pravou kůži v odstínu lento. Spací plocha je prostorná a nachází se v optimální výšce od podlahy. Postel Sofia je by měla být kombinována se světlým nábytkem z přírodních materiálů, stěny a dekorativní prvky by měly být zdobeny také v uklidňujících pastelových barvách. Toto barevné schéma vytváří perfektní atmosféru pro relaxační spánek a vynikající odpočinek. Ložná plocha je v rozměru 180x200cm. Čelo postele je vyrobeno z PPU. Tato postel je dodávaná včetně výklopného roštu s úložným prostorem. Námi doporučené příslušenství, stejně jako další varianty postelí Sofia naleznete v souvisejích produktech níže. 

 

Rozměry manželské postele 180x200cm Sofia s ornamentálním čelem, úl. boxem a výklop. roštem jsou 208,5×122,5x211cm, ložná plocha je…