Interbyt.cz

Čtyřdveřová sestava skříní s plnými dveřmi do předsíně sofia –

Vynikající kus Čtyřdveřová sestava skříní s plnými dveřmi do předsíně sofia - od výrobce LB snadno můžete najít tady a teď za nejnižší cenu. V akci za cenu 20 438 Kč.
Čtyřdveřová sestava skříní s plnými dveřmi do předsíně sofia -
Ověřit dostupnost
Značka: LB
20 438
Popis produktu

Tato soustava skříňí je stejně jako ostatní nábytek z kolekce Sofia vyrobená z lamina v kominaci s MDF deskou v netradičním dekoru lento broušená kůže, který by se dal charakterizovat jako béžový nábytek s patinou bez prvoplánové struktury dřeva. Sestava se skládá z kombinace dvou jednodveřových a jedné dvoudveřové skříně z kolekce Sofia, které jsou určené do předsíně a všechny jsou v hloubce 46cm.

 

Krásné rustikální dveře s ozdobnými panely uprostřed se vám budou snadno otevírat díky zdobným kovovým úchytkám. Za dvoudveřovou částí skříně nalezneme dvě široké police přes celou horní i spodní šíři, mezi nimiž se nachází visící plocha, kterou zaopatřuje výsuvný věšák na ramínka s maximálním zatížením 20kg. Maximální zatížení police udává výrobce 10kg. Úhel otevření dveří je 110°. Dveře jednodveřové části skříně jsou zavěšeny v pantech s úhlem otevření 95 stupňů. Díky promyšlenému designu můžeme připevnit kovovou úchytku na levou i pravou stranu. Prostor za dvířky vyplňují…