Skřín Varo se zrcadlem Varo: Dekor Sonoma tmavý

Luxusní skřín  Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH  Korpus v dekoru: dob sonoma, švestka nebo dub sonoma tmavý  Dveře:... více informací »
Skřín Varo se zrcadlem  Varo: Dekor  Sonoma tmavý
Značka: MRD
10 431 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní skřín  Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH  Korpus v dekoru: dob sonoma, švestka nebo dub sonoma tmavý  Dveře:...

Luxusní skřín 
Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH 
Korpus v dekoru: dob sonoma, švestka nebo dub sonoma tmavý 
Dveře: zrcadlo 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
175x211x60cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento vynikající produkt Skřín Varo se zrcadlem Varo: Dekor jde získat právě na webu v kategorii ložnice! Nyní koupíte zcela nové produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele MRD. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel MRD dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Hodně prodávaný produkt je k sehnání teď tu na našich stránkách v populární kategorii moderní skříně. Nyní získáte jiné produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online! Tento velmi oblíbený kousek Skřín Varo se zrcadlem Varo: Dekor Sonoma tmavý jde koupit pohodlně tady na webu umístěný v rubrice moderní skříně. Vyhledejte si oblíbené výrobky z této populární rubriky ve slevě! To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další skvělé zboží od dodavatele MRD. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento výrobce MRD dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Podívejte se sami! Kvalitní a velmi žádaný produkt jde sehnat právě nyní na našich stránkách v kategorii moderní skříně! Nyní pořídíte jiné kusy z této známé sekce ve výprodejové akci. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další kvalitní kousky značky MRD. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka MRD svým zákazníkům dodává top výrobky. Nové kousky každý den.

Ve slevě produkt Skřín Varo se zrcadlem Varo: Dekor Sonoma tmavý od dodavatele s dobrým jménem MRD pohodlně nakoupíte momentálně na webu za báječnou cenu! Levně za 10 431 Kč.