Šatní skřín Carlos 100 se zrcadlem, bílá

  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: bílá  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Nábytek je dodáván v... více informací »
Šatní skřín Carlos 100 se zrcadlem
Značka: JRK
6 719 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: bílá  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Nábytek je dodáván v...

 

Moderní šatní skřín 
Korpus v dekoru: bílá 
Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x216x60cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Tento exkluzivní kus jde pořídit pohodlně na našich stránkách v oblíbené kategorii moderní skříně. Nyní můžete koupit ještě podobné zboží ve zmíněné kategorii v bezva akci! Výrobce JRK vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento akční a ve slevě kus Šatní skřín Carlos 100 se zrcadlem, bílá od spolehlivé značky JRK snadno můžete najít právě nyní za super cenu. Nyní můžete mít za 6 719 Kč.