Dvoudveřová skříň amfora – alabastr/dub zlatý

Tento nejprodávanější produkt Dvoudveřová skříň amfora - alabastr/dub zlatý od známého předního výrobce LB můžete získat na našich stránkách teď skutečně výhodně! Na našich stránkách za 12 546 Kč.
Dvoudveřová skříň amfora - alabastr/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
12 546

Popis produktu

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice, dětské pokoje i obýváky. V kolekci najdete dvoudveřovou skříň Amfora, která je vyrobená z lamina (korpus) a MDF (čílka dvířek). Na skříni převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech.

 

Nohy nábytku jsou zdobně vytvarované, připomínající zámecký styl a úchytky jsou kovové s bronzovým nádechem. Díky vyšším nožkám budete moci pod skříni snadněji uklízet. Skříň je dvoudvéřová. Uvnitř je vybavena na jedné straně policovou částí a na druhé straně je horní police s tyčí na šaty. Maximální nosnost polic je do 15kg. Rozměry dvoudveřové skříně Amfora jsou 209×96,5×61,5cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Amfora najdete níže v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se…