Šatní skřín Martin VI 200, bílá

  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: bílá  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Korpus má ABS hrany  Nábytek... více informací »
Šatní skřín Martin VI 200
Značka: PSK
11 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: bílá  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Korpus má ABS hrany  Nábytek...

 

Moderní šatní skřín 
Korpus v dekoru: bílá 
Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2 
Korpus má ABS hrany 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
200x214x63cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento skvělý kus Šatní skřín Martin VI 200, bílá je k získání mimo jiné tady a teď na našem webu ve známé sekci ložnice. Vyberte si podobné výrobky z naší rubriky za skvělou cenu. Oblíbený výrobek Šatní skřín Martin VI 200, bílá máte možnost pořídit právě teď u nás zařazený v rubrice moderní skříně. Pořiďte si nové produkty ze zmíněné rubriky v bezva akci. Přední dodavatel PSK vás a vaše blízké obohatí o top sortiment
Žádaný produkt Šatní skřín Martin VI 200, bílá naleznete prostě na našem webu v populární kategorii moderní skříně. Nyní získáte zlevněné zboží z této známé rubriky za výhodnou cenu. Populární dodavatel PSK pro vás vyrábí top produkty.

Nový kus Šatní skřín Martin VI 200, bílá od skvělé a známé značky PSK jednoduše můžete získat momentálně na webu za parádní cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 11 499 Kč.