Šatní skřín Malta 31, sonoma/černý lesk 233cm

Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru dub sonoma / černý lesk + zrcadlo  Vnitřní uspořádání na fotografii... více informací »
Šatní skřín Malta 31
Značka: IDZ
17 499 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru dub sonoma / černý lesk + zrcadlo  Vnitřní uspořádání na fotografii...

Moderní 2-dveřová skřín Malta 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / černý lesk + zrcadlo 
Vnitřní uspořádání na fotografii č.2 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
233x218x61cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Oblíbený a kvalitní produkt máte možnost sehnat taky tady a teď na našem webu v populární rubrice ložnice. Vyhledejte si skvělé produkty z této oblíbené sekce v akci! Tento vyjímečný výrobce IDZ pro své zákazníky poskytuje top sortiment Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete více kousků od výrobce IDZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Šatní skřín Malta 31, sonoma/černý lesk 233cm od populárního výrobce IDZ máte možnost dostat právě teď u nás za extra cenu! Zrovna teď v akci za 17 499 Kč.