Interbyt.cz

Rohová předsíňová skříň sofia se zrcadlovými dveřmi – béžová/lento

Diskontní produkt Rohová předsíňová skříň sofia se zrcadlovými dveřmi - béžová/lento od přední společnosti LB máte možnost pořídit u nás za super cenu. Ve skvělé akci za 9 336 Kč.
Rohová předsíňová skříň sofia se zrcadlovými dveřmi - béžová/lento
Ověřit dostupnost
Značka: LB
9 336
Popis produktu

Rohová skříň nabízí stejně jako klasická šatní skříň policový systém i výsuvnou kolejnici pro zavěšení ramínek s oděvy. Navíc ale skvěle využijete často opomíjený roh místnosti. Pokud k rohové skříni zvolíte i jiné modely rovných skříní, regálů a skříněk po stranách, výsledný dojem bude ještě znásoben. Stejně jako ostatní nábytek z kolekce Sofia je tato skříň vyrobena z lamina v kominaci s MDF deskou v netradičním dekoru lento broušená kůže, který by se dal charakterizovat jako béžový nábytek s patinou bez prvoplánové struktury dřeva.

 

Dveře jsou zavěšené klasicky v pantech a budou se vám snadno otevírat díky elegantní zdobné úchytce, umístěné v prostřední části dveří, kde nelze přehlédnout velké zrcadlo. Úhlový závěs je 45°, úhel otevření je 95°. Vnitřní uspořádání skříně je rozdělené do dvou výklenků. V menší části se jedná o policový systém na skládané prádlo se čtyřmi rovnoměrně rozmístěnými policemi. Větší výklenek obsahuje dvě širší police (jedna nahoře, druhá dole),…