Moderní šatní skřín Lopa 205 Lopa 205: Dekor Wenge

  Luxusní 2-dveřová skřín  Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH  Dodáváme v dekoru: dob sonoma, wenge nebo švestka Nábytek... více informací »
Moderní šatní skřín Lopa 205  Lopa 205: Dekor Wenge
Značka: MRD
13 040 Kč
Ověřit dostupnost
  Luxusní 2-dveřová skřín  Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH  Dodáváme v dekoru: dob sonoma, wenge nebo švestka Nábytek...

 

Luxusní 2-dveřová skřín 
Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH 
Dodáváme v dekoru: dob sonoma, wenge nebo švestka
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
205x215x66cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento diskontní produkt Moderní šatní skřín Lopa 205 pořídíte prostě tady na našem webu v oblíbené rubrice ložnice. Nyní koupíte ještě jiné zboží z této populární rubriky na pár kliknutí! Známý dodavatel MRD má v nabídce prvotřídní produkty. Unikátní a oblíbený výrobek Moderní šatní skřín Lopa 205 Lopa lze sehnat právě teď tady a teď na našich stránkách v sekci moderní skříně! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této rubriky za výhodnou cenu!

Zajímavý produkt Moderní šatní skřín Lopa 205 Lopa 205: můžete získat lehce tu na našich stránkách umístěný v rubrice moderní skříně! Nyní můžete získat oblíbené výrobky z této populární rubriky za výprodejovou cenu! Tento designový produkt Moderní šatní skřín Lopa 205 Lopa 205: Dekor Wenge najdete lehce na našem webu umístěný v kategorii moderní skříně! Vyberte si ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie snadno online. Dodavatel MRD pro vás připravuje vynikající sortiment.

Akční a ve slevě výrobek Moderní šatní skřín Lopa 205 Lopa 205: Dekor Wenge od společnosti s výborným jménem MRD je k získání u nás za super cenu! Nabídka od 13 040 Kč.