Šatní skřín Helios 4D, bílá/bílý lesk

  Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk  Skřín obsahuje zrcadlo v prostřední části  Do velké šatní skříně uložíte mnoho... více informací »
Šatní skřín Helios 4D
Značka: IMS
15 407 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk  Skřín obsahuje zrcadlo v prostřední části  Do velké šatní skříně uložíte mnoho...

 

Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk 
Skřín obsahuje zrcadlo v prostřední části 
Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí 
Nákres vnitřního spořádání na fotografii níže 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Skřín: 181x213x60cm 

 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento skvělý produkt Šatní skřín Helios 4D, bílá/bílý můžete najít teď na našem webu v populární sekci moderní skříně. Prozkoumejte parádní výrobky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další prověřené zboží od značky IMS. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka IMS pro své zákazníky nabízí prvotřídní zboží.
Velmi prodávaný produkt Šatní skřín Helios 4D, bílá/bílý lesk získáte bez problémů na webu v oblíbené kategorii moderní skříně. Nyní získáte oblíbené výrobky z této populární sekce za super ceny!

Tento velmi žádaný produkt je k sehnání bez obtíží na našem webu v rubrice moderní skříně! Připravili jsme oblíbené kousky z této známé rubriky v bezva akci! Mezi zákazníky oblíbená značka IMS pro své zákazníky nabízí kvalitní produkty. Udělejte radost sami sobě.
Kvalitní a žádaný produkt Šatní skřín Helios 4D, bílá/bílý lesk je k získání v pohodě tady na našich stránkách v populární kategorii moderní skříně. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této populární rubriky ve výhodné akci! Věhlasná značka IMS prodává kvalitní sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Nový produkt Šatní skřín Helios 4D, bílá/bílý lesk od skvělého a známého výrobce IMS jde získat aktuálně na webu za rozumné peníze! Právě lze objednat jen za 15 407 Kč.