Šatní skřín Malta 31, sonoma/černý lesk 183cm

Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru dub sonoma / černý lesk + zrcadlo  Vnitřní uspořádání na fotografii... více informací »
Šatní skřín Malta 31
Značka: IDZ
13 199 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru dub sonoma / černý lesk + zrcadlo  Vnitřní uspořádání na fotografii...

Moderní 2-dveřová skřín Malta 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / černý lesk + zrcadlo 
Vnitřní uspořádání na fotografii č.2 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
183x218x61cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Ve slevě tento produkt Šatní skřín Malta 31, sonoma/černý lesk 183cm lze získat rovněž tady u nás v rubrice ložnice! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této populární rubriky za super peníze! Máme toho více, máme v nabídce však také další kousky značky IDZ. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce IDZ vám nabízí prvotřídní produkty.

Velmi oblíbený produkt Šatní skřín Malta 31, sonoma/černý lesk 183cm od kvalitní značky IDZ jednoduše můžete pořídit zrovna dnes za super peníze! Nyní můžete mít za 13 199 Kč.