Policová skříň sailor – bílá

Tento výjimečný kousek Policová skříň sailor - bílá od kvalitního výrobce LB jednoduše můžete najít zrovna za outletovou cenu. V akci za 5 370 Kč.
Policová skříň sailor - bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
5 370

Popis produktu

S létem přichází teplé dny a v mnohých lidech se probouzí chuť cestovat k moři, přičemž léto a s ním spojenou dovolenou u moře by si většina z nás chtěla užívat co nejdéle. Avšak u nás se výlety k moři týkají spíše prázdnin, které vždy utečou jako voda a než se nadějeme jsme zpátky v práci nebo ve škole. Skříň Sailor v námořnickém stylu vám umožní si přiblížit dovolenkovou atmosféru po celý rok.

 

Klíčovou roli hraje bílá barva, která se vyznačuje jednoduchostí a čistotou. V kombinaci s bílou barvou krásně vyniknou další odstíny nábytku či dekorací, které máte v místnosti. Kovové dekorativní prvky v bronzové barvě, které jsou umístěné na rozích dveří dodávají na eleganci. Ve stejném stylu, tedy v kovu bronzové barvy, je i úchytka se vzorem kotvy.

 

Skříň také potěší úložným prostorem, který je tvořen pěti policemi na skládané oblečeni či cokoli jiného Dveře můžete dle preferencí namontovat na levou nebo pravou stranu. Maximální nosnost jedné police je 15kg.

 

Skříň…