Ložnicová skřín Rino, bílá/bílá/zrcadlo

Moderní 2-dveřová skřín Rino Dodáváme v dekoru bílá/bílá / zrcadlo  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Ložnicová skřín Rino
Značka: IDZ
10 199 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveřová skřín Rino Dodáváme v dekoru bílá/bílá / zrcadlo  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x...

Moderní 2-dveřová skřín Rino
Dodáváme v dekoru bílá/bílá / zrcadlo 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
204x218x58cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Oblíbený a kvalitní produkt můžete sehnat zrovna tady na webu ve známé kategorii ložnice. Nyní koupíte ostatní produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu! Známá značka IDZ dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty.

Často hledaný produkt Ložnicová skřín Rino, bílá/bílá/zrcadlo od spolehlivého výrobce IDZ jde nakoupit u nás právě se slevou. Aktuálně v akci od 10 199 Kč.