Šatní skříň annie 4d – dub provence

Tento unikátní kus Šatní skříň annie 4d - dub provence od předního výrobce LB pořídíte momentálně v naši nabídce ve výhodné akci! Ceny od 33 323 Kč.
Šatní skříň annie 4d - dub provence
Ověřit dostupnost
Značka: LB
33 323

Popis produktu

Kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu Provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale naplní jakoukoliv ložnici, ať už městského typu nebo toho venkovského, útulnou atmosférou a klidem. Dekor dub provence klade důraz především na styl nábytku. Světlé lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost, útulnost a přirozenost. Naše dekorační prvky jako by měly duši – římsy, frézování na fasádách, režijní smyčky a kliky z bronzu přinesou vašemu domovu tu pravou dobovou atmosféru. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v bílo/krémovém odstínu dub provence.

 

Co by v každé ložnici nebo dětském či studentském pokoji nemělo chybět, jsou šatní skříně. Pohodlně do nich uložíme jak velké, tak malé kusy oblečení. Nabízená skříň Annie je čtyřdvéřová, po obou stranách skříně jsou úzké policové části s tyčí na šaty a uprostřed je širší část, také s tyčí na šaty a dvěma policemi. Součástí vnitřního prostoru jsou…