Moderní šatní skřín Ralf 150, bílá/zrcadlo

Moderní 2-dveřová skřín Ralf  Dodáváme v dekoru bílá / zrcadlo  2x zasouvací dveře na kolejnicích HETTICH  Skřín je... více informací »
Moderní šatní skřín Ralf 150
Značka: GIB
8 686 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveřová skřín Ralf  Dodáváme v dekoru bílá / zrcadlo  2x zasouvací dveře na kolejnicích HETTICH  Skřín je...

Moderní 2-dveřová skřín Ralf 
Dodáváme v dekoru bílá / zrcadlo 
2x zasouvací dveře na kolejnicích HETTICH 
Skřín je rozdělena na 2 části 
Vnitřní uspořádání skříně na fotografii č. 2 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
150x215x62cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení
 
Tento zlevněný produkt jde koupit teď u nás v populární sekci ložnice! Nyní koupíte ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci. Věhlasný dodavatel GIB nabízí top zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.
Vynikající výrobek Moderní šatní skřín Ralf 150, máte možnost nakoupit teď tady u nás v rubrice moderní skříně. Připravili jsme pro vás ještě další produkty z této populární rubriky za rozumné peníze. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte na další skvělé produkty značky GIB. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce GIB vám může poskytnout velmi kvalitní zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Oblíbený produkt Moderní šatní skřín Ralf 150, bílá/zrcadlo od značky GIB získáte zrovna za mimořádně nízkou cenu! Nabídky od 8 686 Kč.