Interbyt.cz

Dvoudveřová šatní skříň melisa – jasan/zelená

Povedený výrobek Dvoudveřová šatní skříň melisa od dodavatele s dlouholetou historií DOL jednoduše naleznete teď skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 5 627 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň melisa - jasan/zelená
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
5 627 5 923 Kč Sleva -4%

Tuto šatní skříň s klasickými pantovými dveřmi v prostoru jen tak nepřehlédnete. Na první pohled vás totiž upoutá neobvyklou kombinací dekorů. Jasan a zelená barva se k sobě velmi hodí a pokojíček s nábytkem v tomto provedení bude slušet holkám i klukům. Zaoblené hrany nábytkové řady Melisa navíc nejen působí efektně, ale rovněž přispívají k většímu bezpečí.

 

Úložný prostor, který se za stylovými dveřmi skrývá, je uspořádaný pro maximálně pohodlné užívání. V levé straně skříně díky dvěma prostorným policím pohodlně rozmístíte tři komínky skládaného oblečení. Pro drobné prádlo, jako jsou ponožky či spodní prádlo, máte níže k dispozici rovnou dvě zásuvky s kovovým mechanismem výsuvu. V pravé části skříně se nachází šatní tyč na oblečení, jež potřebuje viset. Nad touto šatní tyčí naleznete také praktickou polici.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru jasanu a v limetkově zelené barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. 

 

Rozměry dvoudveřové šatní skříně Melisa jsou 80x188x52cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Melisa naleznete v souvisejících produktech níže.