Jednodveřová skříň se zrcadlem caroline – dub zlatý/černá

Kvalitní a oblíbený produkt Jednodveřová skříň se zrcadlem caroline - dub zlatý/černá od skvělé a známé značky LB můžete koupit u nás právě trvale výhodně. Cena od 6 894 Kč.
Jednodveřová skříň se zrcadlem caroline - dub zlatý/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
6 894

Popis produktu

Pokud jste zastánci jednoduchého a přesto elegantního stylu nábytku, rádi vás seznámíme s kolekcí Caroline, která je určena především pro vybavení ložnic nebo studentských pokojů. Některé prvky se však mohou hodit i do předsíní, obýváků nebo pracoven. Výhodou je, že jednotlivé díly nábytku můžete objednávat samostatně a vybavit domácnost přesně tak, jak potřebujete.

 

V kolekci najdete skříň Caroline, která je vyrobena z lamina v dekoru dřeva dub zlatý a dvířka skříně mají z vnější strany zrcadlo. Úchytka je kovová. Skříň je jednodvéřová a je dodávána s šesti policemi a šatní tyčí. Její dostatečná hloubka umožňuje pohodlně uložit oblečení nebo jiné předměty. Rozměry skříně Caroline jsou 230×54,8x61cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Jednotlivé kusy nábytku z kolekce Caroline je možno zakoupit v dvou barevných provedeních: bílá/černá a dub zlatý/černá.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Caroline najdete níže v souvisejících produktech.