Interbyt.cz

Kombinovaná skříň melisa – jasan/zelená

Tento oblíbený produkt Kombinovaná skříň melisa - od výrobce s dlouholetou historií DOL k dostání zde v akci. K sehnání zrovna v akci za 4 843 Kč.
Kombinovaná skříň melisa - jasan/zelená
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
4 843 5 098 Kč Sleva -5%

Krásná kombinovaná skříň Melisa se díky své výšce skvěle hodí k umístění vedle šatní skříně, ať už klasické nebo rohové, taktéž z kolekce Melisa. Vzhledem k úžasné variabilitě a bohatosti nabídky, si můžete jednotlivé moduly kolekce nakombinovat přesně podle svých představ. Úložný prostor této kombinované skříně bychom mohli rozdělit na levou a pravou část. Vlevo se pod třemi otevřenými výklenky nachází dvě zásuvky s kovovým mechanismem výsuvu, a pod nimi ještě dvířková část. Vpravo ukrývají horní dvířka jednu polici. Pod nimi se nachází další otevřený výklenek. Prostor za dolními dvířky už není více dělen.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru jasanu a v limetkově zelené barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Rozměry kombinované skříně Melisa jsou 80x188x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Melisa naleznete v souvisejících produktech níže.