Kombinovaná skříň amfora – alabastr/dub zlatý

Levný produkt Kombinovaná skříň amfora - alabastr/dub zlatý od značky s dlouholetou historií LB snadno pořídíte aktuálně na našich stránkách napořád výhodně! Nyní za akční cenu 10 764 Kč.
Kombinovaná skříň amfora - alabastr/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
10 764

Popis produktu

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice, dětské pokoje i obýváky. V kolekci najdete kombinovanou skříň Amfora, která je vyrobená z lamina (korpus) a MDF (čílka šuplíků a dvířek). Na skříni převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech.

 

Nohy nábytku jsou zdobně vytvarované, připomínající zámecký styl a úchytky jsou kovové s bronzovým nádechem. Díky vyšším nožkám budete moci pod skříni snadněji uklízet. Za dvířky skříně jsou dvě police s nosností do 15kg, pod kterými je otevřený prostor. Otevírání horní dvířek může být jak pravé, tak levé. V dolní části jsou čtyři zásuvky na kuličkovém vedení, které mají plný výsuv a jejich nosnost je také do 15kg. Rozměry kombinované skříně Amfora jsou 209x52x61,5cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Amfora…