Skřín Lenka S-1, bílá

    Velmi moderní šatní skřín Lenka  Dodáváme v dekoru bílém  Komoda má bezpečnostní hrany ABS  Nábytek je dodáván v... více informací »
Skřín Lenka S-1
Značka: HAL
7 769 Kč
Ověřit dostupnost
    Velmi moderní šatní skřín Lenka  Dodáváme v dekoru bílém  Komoda má bezpečnostní hrany ABS  Nábytek je dodáván v...

 
 

Velmi moderní šatní skřín Lenka 
Dodáváme v dekoru bílém 
Komoda má bezpečnostní hrany ABS 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
153x210x58cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Kvalitní a žádaný kousek Skřín Lenka S-1, bílá můžete koupit právě tady u nás v populární sekci moderní skříně. Vyberte si oblíbené výrobky ze zmíněné sekce za rozumné peníze. U zákazníků oblíbená značka HAL pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty U nás nabízíme více, podívejte se taky na více kvalitních produktů od značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Skřín Lenka S-1, bílá lze zakoupit teď na stránkách ve známé kategorii moderní skříně! Nyní můžete koupit jiné zboží z této oblíbené sekce ve výprodejové akci. Známý výrobce HAL vám představuje vynikající zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další kvalitní produkty značky HAL. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Skřín Lenka S-1, bílá od výrobce s dobrým jménem HAL jednoduše můžete najít teď se slevou. Na našich stránkách za 7 769 Kč.