Luxusní obývací stěna Ladrone, ořech sibu / sonoma trufel

Velmi moderní obývací stěna Ladrone  Obývací stěna se skládá ze 4 částí jako na foto  Dekor: ořech sibu / sonoma... více informací »
Luxusní obývací stěna Ladrone
Značka: IMS
14 979 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací stěna Ladrone  Obývací stěna se skládá ze 4 částí jako na foto  Dekor: ořech sibu / sonoma...

Velmi moderní obývací stěna Ladrone 
Obývací stěna se skládá ze 4 částí jako na foto 
Dekor: ořech sibu / sonoma trufel 
Dodáváme jako komplet na fotografii 
LED osvětlení je možné dokoupit za cenu 490Kč 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Rozměry jednotlivých dílů:
Vitrína vysoká: 65x206x37cm
TV stolek: 140x49x37cm 
Police: 180x20x21cm 
Vitrína nízká: 100x145x37cm 
 
LUXUSNÍ OBÝVACÍ STĚNA LADRONE 
V jednoduchosti je síla a zde se to opět potvrzuje! Obývací stěna Ladrone prozáří každý moderní interiér. Fotografie z cest, oblíbené knihy, sklenky na víno a mnoho dalšího zde najde své místo. Vsaďte na nadčasovou eleganci, vsaďte na Ladrone!
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Kvalitní a žádaný výrobek je dostupný taky tady u nás umístěný v sekci moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní můžete najít skvělé kusy ze zmíněné rubriky za internetové ceny! Populární značka IMS dlouhodobě dodává špičkové produkty U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další skvělé zboží značky IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento vynikající výrobek Luxusní obývací stěna Ladrone, ořech sibu / dostanete pohodlně na stránkách v kategorii moderní 6 – 12 tis. kč. Připravili jsme ještě další produkty z této populární kategorie za super peníze.

Ve slevě tento produkt Luxusní obývací stěna Ladrone, ořech sibu / sonoma trufel od oblíbené značky IMS můžete dostat na našich stránkách teď právě trvale výhodně! Za bezkonkureční cenu 14 979 Kč.