Levné moderní jídelní set H404, San Remo

Moderní jídelní set za skvělou cenu! Je vyrobena z MDF laminované / lakované oceli Sada zahrnuje jídelní stůl a 2 židle Židle a stůl v dekor dubu... více informací »
Levné moderní jídelní set H404
Značka: HAL
2 215 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní set za skvělou cenu! Je vyrobena z MDF laminované / lakované oceli Sada zahrnuje jídelní stůl a 2 židle Židle a stůl v dekor dubu...

Moderní jídelní set za skvělou cenu!
Je vyrobena z MDF laminované / lakované oceli
Sada zahrnuje jídelní stůl a 2 židle
Židle a stůl v dekor dubu san remo

Parametry
stůl: 70x70x75cm
 
LEVÁ MODERNÍ JEDNOTKA H404, SAN REMO
Chybí vám prostor pro rodinné stolování? Večeře v obývacím pokoji u televize není vhodná. Tato sada se vejde do jídelny. Dřevěné povrchy v kombinaci s kovovou konstrukcí vypadají velmi stylově a jistě se vám bude líbit. Není na co myslet, tato nabídka není odmítnuta.
 
Jídelní souprava obsahuje 1 jídelní stůl + 2 jídelní židle. Nejmodernější design a přesné zpracování za dobrou cenu Vás jistě přesvědčí. Jídelní souprava poskytuje kompletní vybavení pro jídelnu. Zažijte spoustu legrace s novým jídelní setem, který oživí váš byt. Vysoká kvalita a unikátní design jídelních židlí a jídelního stolu zaručují zákazníkovi dlouhou životnost a popularitu. Zboží je dodáváno v demontovaném tvaru s přiloženým montážním listem.Tento vynikající kus Levné moderní jídelní set H404, San Remo můžete nakoupit mimo jiné tady na stránkách ve známé kategorii jídelní sety! Nyní koupíte jiné produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí. Věhlasný výrobce HAL má k dispozici top sortiment. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od výrobce HAL. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Levné moderní jídelní set H404, San Remo s osvědčenou značkou HAL můžete koupit právě teď za výhodné peníze. Cenově vychází na 2 215 Kč.