DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, MODRÁ

Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky. Vyrobeno z 18 mm laminované desky. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při... více informací »
DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM
Značka: COT
5 459 Kč
Ověřit dostupnost
Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky. Vyrobeno z 18 mm laminované desky. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při...

Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky.
Vyrobeno z 18 mm laminované desky.
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání.
Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce
Maximální nosnost do 100 kg
FLEX odpružený rám:
Vyrobeno z vrstvěně lepených březových lamel, profilovaných do lehkého oblouku, zvyšující komfort a elasticitu matrace, poskytují matraci dostatečnou oporu a ventilaci.
Pryskyřice na obou stranách
Skládá se z řady lamel upevněných vysoce pevnými syntetickými pásy, které zaručují rovnoměrné a odolné rozložení lamel na rámu postele.
Sada obsahuje plastové kryty lišt proti vrzání a montážní příslušenství
Matrace není součástí
Rozměry: 180/80/65Zlevněný produkt je dostupný aktuálně tu na našem webu v populární sekci lamino. Připravili jsme ještě podobné produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci! Populární dodavatel COT svým zákazníkům nabízí skvělé zboží
Výjimečný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN jde získat v pohodě na našem webu ve známé sekci lamino. Najděte si další produkty z této sekce za výhodnou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce COT dlouhodobě poskytuje prvotřídní výrobky. Výjimečný a žádaný produkt máte možnost dostat bez problémů tady u nás v oblíbené sekci lamino. Prozkoumejte zcela nové zboží z této populární rubriky z pohodlí domova.

Kvalitní a oblíbený produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN lze zakoupit právě teď na našich stránkách v populární sekci lamino. Nyní koupíte akční zboží z naší rubriky za skvělou cenu! Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete další skvělé zboží značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a žádaný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM máte možnost pořídit přímo tady na webu v sekci lamino! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této populární sekce ve výprodejové akci. To není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další produkty od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka COT má top zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.
Hodně prodávaný výrobek DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, MODRÁ můžete najít ještě tady u nás zařazený v rubrice lamino! Vyhledejte si oblíbené produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další kvalitní produkty značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Nejprodávanější kousek DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN lze zakoupit právě tady na stránkách v oblíbené sekci lamino! Vyhledejte si další zboží ze zmíněné rubriky za super cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na více kousků od dodavatele COT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce COT má na skladě kvalitní zboží .
Tento diskontní výrobek DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, MODRÁ můžete najít bezstarostně tady na našich stránkách v rubrice lamino. Nyní můžete získat akční výrobky ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významný výrobce COT pro své zákazníky prodává vynikající produkty.. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Levný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, MODRÁ značky COT můžete dostat aktuálně na webu opravdu levně. Právě lze objednat jen za 5 459 Kč.