Komoda 3-dvéřová markus – šedý lesk/dub zlatý

Tento unikátní produkt Komoda 3-dvéřová markus - šedý lesk/dub zlatý od předního výrobce LB snadno seženete právě nyní na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Levně za 8 311 Kč.
Komoda 3-dvéřová markus - šedý lesk/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
8 311

Popis produktu

Komoda Markus nabízí osobitý design v příjemných barvách dubu zlatého v kombinaci s šedým leskem. Spojení dřevěného dekoru a šedého lesku je stylové a komoda krásně zapadne do moderní domácnosti. Právě šedý lesk dodává nábytku nádech luxusu a lesku se rozhodně nemusíte obávat.

 

Komoda je dvířková, přičemž prostřední dvířka jsou plná a levé a pravé dvířko je prosklené. Za dvířky se skrývají police. Do prosklené části můžete vystavit dekorace, které chcete mít na očích, jelikž krásně vyniknou. Prostřední dvířka mají dekorativní prvek imitující strukturu dřeva. Tuto komodu lze využít jak v obývacím pokoji, tak v jídelně.

 

Materiál pro výrobu je lamino, jehož výhodou je snadná údržba a dobrá odolnost proti mechanickému poškození. Dekorativní prvek na dveřích je z MDF. Rozměry komody Markus jsou 81×140,4x35cm (v, š, h) a je dodávána v demontu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Markus najdete níže v souvisejících produktech.