Rohová sedačka ve tvaru U Vertu, bílá/černá

  Moderní a kvalitní sedací souprava Vertu Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Rohová sedačka ve tvaru U Vertu
Značka: ELT
26 199 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Vertu Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Vertu
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Sedačka má obě lenošky stejné, orientace rohu se tedy neurčuje 
Sedačka v potahu eko-kůže + pytlovina 
Sedačka je rozkládací bez úložného prostoru 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
355x165x80cm 
Plocha po rozložení: 305x126cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA VERTU 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Vertu. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Vertigo je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
  Ve slevě tento produkt je dostupný rovnou tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice sedačky rohové. Pořiďte si podobné produkty z této populární kategorie za akční cenu.
Kvalitní a oblíbený výrobek máte možnost pořídit rovnou tady na našich stránkách v populární rubrice sedačky tvaru u! Podívejte se na nové produkty z této oblíbené sekce jednoduše online! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty značky ELT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce ELT vám představuje top sortiment A tady je důkaz. Tento zlevněný produkt Rohová sedačka ve tvaru U Vertu, bílá/černá jde sehnat prostě u nás ve známé sekci sedačky tvaru u. Podívejte se na ještě ostatní zboží ze zmíněné sekce ve výhodné akci! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží od dodavatele ELT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel ELT má na skladě top zboží.
Ve slevě produkt naleznete taky na webu zařazený v kategorii sedačky tvaru u. Nyní můžete získat akční produkty ve zmiňované sekci jednoduše online! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce více kousků od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významná značka ELT má vysoce kvalitní výrobky. Přesvědčte se!

Nový výrobek Rohová sedačka ve tvaru U Vertu, bílá/černá od známého výrobce ELT jde nakoupit bezpečně online skutečně výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 26 199 Kč.