Moderní rohová sedačka Filip, černá/šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Filip  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Moderní rohová sedačka Filip
Značka: ELT
17 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Filip  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Filip 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Sedačka v potahu eko-kůže + režná látka 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
268x167x73cm 
Plocha po rozložení: 195x125cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA FILIP 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Filip. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Filip je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
 Tento unikátní kousek Moderní rohová sedačka Filip, lze sehnat snadno tady na našich stránkách v populární kategorii sedačky rohové! Nyní najdete zlevněné produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka ELT pro vás vyrábí prvotřídní zboží.

Ve slevě tento produkt Moderní rohová sedačka Filip, černá/šedá Roh: Orientace rohu Pravý je k dostání aktuálně na webu v populární rubrice sedačky nad 15 tis. kč! Pořiďte si ještě ostatní zboží ze zmíněné sekce za akční cenu! Populární značka ELT pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě. To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na více produktů od dodavatele ELT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený produkt Moderní rohová sedačka Filip, černá/šedá Roh: máte možnost sehnat lehce na stránkách v oblíbené kategorii sedačky nad 15 tis. kč! Nyní získáte oblíbené kusy z této populární rubriky na pár kliknutí!

Levný kus Moderní rohová sedačka Filip, černá/šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od kvalitní společnosti ELT seženete zde nyní se slevou! Právě nyní za skvělou cenu 17 799 Kč.