Nejlevnější sedací souprava Viola 1, šedá

Moderní sedací souprava Viola Nyní za super akční cenu - BEZKONKURENČNÍ CENA pouze u nás! Cena je platná pro potah jako na... více informací »
Nejlevnější sedací souprava Viola 1
Značka: DMX
7 866 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Viola Nyní za super akční cenu - BEZKONKURENČNÍ CENA pouze u nás! Cena je platná pro potah jako na...

Moderní sedací souprava Viola
Nyní za super akční cenu – BEZKONKURENČNÍ CENA pouze u nás!
Cena je platná pro potah jako na fotografii 
Díky volně loženým polštářům se můžete uvelebit a jen relaxovat
Souprava je univerzální (pravo – levý roh), který můžete měnit 
Sedací souprava Viola je rozkládací včetně úložného prostoru 
Návštěvy určitě ocení rozklad a vy jednoduché a rychlé rozložení 
Časově omezená akce! Neváhejte s nákupem! 

Rozměry: 
Celkové rozměry: 191x142x83cm
Plocha po roložení: 191x122cm
 

NEJLEVNĚJŠÍ SEDACÍ SOUPRAVA VIOLA 

Nemáte dostatek prostoru nebo financí a přesto byste rádi nového společníka do vašeho obýváku? Pak bude Viola tou správnou volbou právě pro vás. Moderní kontrastní provedení dodá vašemu pokoji šmrnc a možnost rozložení ocení nejen vaše návštěva. Už žádné přespávání na nafukovacích matračkách! Viola nabízí i úložný prostor, do kterého schováte vše, co nechcete mít zrovna na očích. Díky volně loženým polštářům si každý najde tu správnou polohu pro relaxaci po náročném dni.
 
TOP CENA!!! Nejlevnější sedací souprava v dobré kvalitě. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za neuvěřitelnou cenu! Pokud u vás rozhoduje v případě nákupu cena, je Viola ta pravá volba. 
 
Viola je univerzální pravo – levá souprava. Můžete se až doma rozhodnou na kterou stranu budete orientovat roh.  Tento akční produkt Nejlevnější sedací souprava Viola 1, je k dostání bez obtíží tady a teď na našem webu zařazený v kategorii sedačky do 10 tis. kč. Připravili jsme vyjímečné kusy z této populární sekce za internetové ceny! Věhlasný výrobce DMX má na skladě vysoce kvalitní výrobky. To však není vše, máme toho více! Mrkněte také na více skvělých produktů od výrobce DMX. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento kvalitní výrobek Nejlevnější sedací souprava Viola 1, šedá máte možnost získat právě tady na našem webu v populární rubrice sedačky do 10 tis. kč! Nyní koupíte zlevněné produkty z této známé sekce v bezva akci! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky DMX. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kousek Nejlevnější sedací souprava Viola 1, šedá od známého předního výrobce DMX získáte na našich stránkách teď skutečně výhodně. Nyní pořídíte za 7 866 Kč.