Rohová sedací souprava Rufin, šedá

Moderní sedací souprava Rufin Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální - při... více informací »
Rohová sedací souprava Rufin
Značka: MRC
12 989 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Rufin Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální - při...

Moderní sedací souprava Rufin
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Roh sedací soupravy je univerzální – při sestavení si sami určíte polohu lenošky.
Sedací souprava je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou 
Sedací souprava je rozkládací a má úložný prostor
Pohovka je potažena látkovým potahem Inari – látka je poměrně hrubá na dotek a napodobuje přírodní len
Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
225x85x141 cm
Výška sedu: 42 cm
Plocha po rozložení: 200×136 cm
Kvalitní a žádaný kus Rohová sedací souprava Rufin, můžete dostat již dnes tady u nás umístěný v sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Vyberte si ještě ostatní zboží z této populární sekce za nejnižší cenu!
Kvalitní a levný produkt Rohová sedací souprava Rufin, šedá můžete najít právě zde tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní získáte akční kusy z této kategorie v akci! Přední výrobce MRC dlouhodobě prodává vynikající produkty. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další prověřené produkty značky MRC. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Super výrobek Rohová sedací souprava Rufin, jde nakoupit teď na webu umístěný v sekci sedačky 10 – 15 tis. kč. Nyní získáte kvalitní zboží ve zmiňované sekci za výborné peníze!

Žádaný produkt můžete koupit bez problémů tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč. Nyní pořídíte kvalitní produkty z této známé rubriky za výhodné peníze. Tato značka MRC pro vás vyrábí špičkové výrobky. Přesvědčte se sami! U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem více skvělých kousků značky MRC. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Ve slevě výrobek je k získání teď tady na webu v rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní najdete zcela nové kousky z této známé kategorie ve výhodné akci. Známý dodavatel MRC dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty.
Designový kus je k dispozici rovnou tady a teď na našem webu umístěný v kategorii sedačky 10 – 15 tis. kč! Získejte vyjímečné produkty z této rubriky za zcela nejnižší cenu. Tento designový produkt Rohová sedací souprava Rufin, šedá máte možnost najít rovnou tady a teď na našem webu v oblíbené sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní pořídíte kvalitní výrobky ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu. Významná značka MRC vyrábí velmi kvalitní výrobky.. Nakupujte výhoděn u nás! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také více produktů značky MRC. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Nový produkt lze sehnat již dnes tady na našem webu v oblíbené rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní můžete koupit kvalitní produkty ze zmíněné rubriky snadno online! Známý výrobce MRC pro své zákazníky prodává velmi kvalitní zboží za příznivé ceny.
Unikátní a žádaný kus Rohová sedací souprava Rufin, je k dispozici taky tu na stránkách v oblíbené kategorii sedačky 10 – 15 tis. kč. Pořiďte si unikátní produkty ve zmíněné kategorii za outletovou cenu. Přední dodavatel MRC dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží..

Tento velmi žádaný produkt Rohová sedací souprava Rufin, šedá od dodavatele zboží MRC snadno můžete najít aktuálně na webu výhodně. Teď v akci 12 989 Kč.