Rohová sedací souprava Overt

  Rohová sedací souprava Overt nyní se slevou!  Moderní design a pohodlí, to je sedačka Overt  Akční cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Rohová sedací souprava Overt
Značka: GIB
13 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Rohová sedací souprava Overt nyní se slevou!  Moderní design a pohodlí, to je sedačka Overt  Akční cena je platná pro potah na hlavní...

 

Rohová sedací souprava Overt nyní se slevou! 
Moderní design a pohodlí, to je sedačka Overt 
Akční cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Potah šedá žinilková látka 
Sedací souprava je oboustraná (můžete si změnit roh) 
Souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Záda jsou očalouněny originálním potahem jako korpus 
Díky tomu je možné sedačku umístit i do volného prostoru 
Kvalitní a stabilní dřevěná konstrukce
Taburet není součástí, lze jej dokoupit 

Parametry: 
225x140x88cm 
Spaní: 200x140cm
 
SEDACÍ SOUPRAVA OVERT 
Přejete si pohodlí, styl a kvalitu? Overt splní všechny vaše požadavky! Příjemné barevné provedení zapadne do každého interiéru. Možnost rozložení na pohodlné lůžko ocení vaši hosté a díky úložnému prostoru si už nemusíte lámat hlavu, kam s nadbytečnými věcmi. Dejte na první dojem a udělejte si radost!
 
Overt je sedací souprava moderního designu hodící se i do menších prostor. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Overt pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Do úložného prostoru schováte mnoho užitečných věcí potřebných v obývacím pokoji. Souprava Overt je oboustranná, to znamená, že až doma při ustavování si můžete určit na kterou stranu budete orientovat roh. 

Tento exkluzivní produkt Rohová sedací souprava Overt od kvalitní společnosti GIB pohodlně nakoupíte aktuálně trvale výhodně! Akční ceny od 13 999 Kč.