Moderní sedací souprava Melone, tmavá

  Rohová sedací souprava Melone nyní se slevou  Moderní design a pohodlí, to je sedačka Melone  Akční cena je platná pro potah... více informací »
Moderní sedací souprava Melone
Značka: GIB
13 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Rohová sedací souprava Melone nyní se slevou  Moderní design a pohodlí, to je sedačka Melone  Akční cena je platná pro potah...

 

Rohová sedací souprava Melone nyní se slevou 
Moderní design a pohodlí, to je sedačka Melone 
Akční cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Sedací souprava je oboustraná (můžete si změnit roh) 
Souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Moderní kombinace 2 potahů
Záda jsou očalouněny originálním potahem jako korpus 
Díky tomu je možné sedačku umístit i do volného prostoru 
Velké polštáře pro pohodlné sezení
Kvalitní a stabilní dřevěná konstrukce

Parametry: 
225x140x88cm 
Spaní: 200x140cm
 
 
SEDACÍ SOUPRAVA MELONE 
Přejete si pohodlí, styl a kvalitu? Melone splní všechny vaše požadavky! Možnost rozložení na pohodlné lůžko ocení vaši hosté a díky úložnému prostoru si už nemusíte lámat hlavu, kam s nadbytečnými věcmi. Dejte na první dojem a udělejte si radost!
 
Levný výrobek Moderní sedací souprava Melone, tmavá můžete sehnat snadno na stránkách v populární kategorii . Připravili jsme pro vás parádní produkty z naší sekce za internetové ceny. Významná značka GIB pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní sortiment. To ale není vše, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od dodavatele GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento diskontní výrobek Moderní sedací souprava Melone, tmavá od známého dodavatele GIB jde pořídit právě teď u nás za skvělou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 13 999 Kč.