Sedací souprava do U Viva Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Dodáváme v pravém či levém provedení rohu Na hlavní fotografii je vyobrazen pravý roh Jádro je vyplně›no pružinami Bonell... více informací »
Sedací souprava do U Viva   Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: FIL
24 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v pravém či levém provedení rohu Na hlavní fotografii je vyobrazen pravý roh Jádro je vyplně›no pružinami Bonell...

 

Dodáváme v pravém či levém provedení rohu
Na hlavní fotografii je vyobrazen pravý roh
Jádro je vyplně›no pružinami Bonell a PUR pě›nou
Kvalitní výpln sedáků je zárukou pohodlného sezení

Akční cena platí pro potahy na fotografii 
Korpus v eko-kůži, sezení v režní látce Inari 
Sedací souprava je rozkládací (265x130cm) 
Návštěvy ocení možnost přespat a vy snadné rozkládání 

 
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
322x85x252cm 
Plocha po rozložení:  265x130cm 
 
SEDACÍ SOUPRAVA DO U VIVA 
Máte dostatek prostoru a chybí vám to hlavní? Sedačka Viva se stane skutečnou dominantou vašeho interiéru. Na sedačce do tvaru U budete mít k sobě vždy blízko a zároveň vám zajistí dokonalé pohodlí. Její praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení. Stačí si jen vybrat tu správnou variantu, která dokonale zapadne do vaší domácnosti a radovat se z povedené koupě!
 
Sednout si, nic nedě›lat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě› pro takové okamžiky máme př™ipraveny mě›koučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zaboř™it a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína.
 
Udě›lejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvě›lou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 

 

  Nový kus máte možnost najít bezprostředně tu na našem webu v populární rubrice sedačky tvaru u. Nyní získáte vyjímečné kousky ze zmíněné sekce za akční cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se taky na více kvalitních produktů od výrobce FIL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FIL pro své zákazníky prodává kvalitní zboží. Akční a ve slevě produkt můžete sehnat teď na našem webu v populární kategorii sedačky tvaru u! Nyní můžete najít jiné produkty z této sekce za super cenu. To však není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také více skvělých kousků od dodavatele FIL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka FIL dlouhodobě prodává top výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Akční produkt Sedací souprava do U Viva Roh: Orientace rohu Pravý roh od přední společnosti FIL snadno můžete získat na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. Ceny od 24 999 Kč.