Moderní rohová sedací souprava Verati

  Elegantní sedací souprava nyní se slevou 40%!  Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pěnou Kvalitní výpln sedáků je... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Verati
Značka: FIL
22 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Elegantní sedací souprava nyní se slevou 40%!  Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pěnou Kvalitní výpln sedáků je...

 

Elegantní sedací souprava nyní se slevou 40%! 
Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pěnou
Kvalitní výpln sedáků je zárukou pohodlného sezení

Akční cena platí pro potah na fotografii 
Potah: kvalitní režná látka Inari + eko-kůže 
Sedací souprava je rozkládací (280x127cm) s úložným prostorem
Návštěvy ocení možnost přespat a vy snadné rozkládání 
Lenoška na fotografi na levé straně je o 15 cm delší

 
 

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
340x166cm 
Výška: 84cm  
Výša sedu: 42cm 
Hloubka sedu: 60cm 
Plocha po rozložení:  280x127cm
 
SEDACÍ SOUPRAVA VERATI 
Máte dostatek prostoru a chybí vám to hlavní? Sedačka Verati se stane skutečnou dominantou vašeho interiéru. Na sedačce Verati budete mít k sobě vždy blízko a zároveň vám zajistí dokonalé pohodlí. Její praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení. Stačí si jen vybrat tu správnou variantu, která dokonale zapadne do vaší domácnosti a radovat se z povedené koupě!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína.
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.
 
 
Sezení v potahu režná látka:
Režná látka je podobným typem potahu jako pytlovina, s rozdílem, že Inari je jemnější potah. Potah Inari byl vyvinut s cílem zachovat stejné vlastnosti jako potahy pytlovina – tzn. pevnost, barevná stálost a trvanlivost. Inari má jemnou plochu, která se Vám určitě bude zamlouvat pro pohodlné relaxování na sedačce.
Oděr metodou Martindale: 35000
Tento velmi oblíbený produkt lze nakoupit přímo tady na webu v sekci sedačky rohové. Získejte podobné výrobky z této rubriky za výborné peníze.

Hodně prodávaný kousek Moderní rohová sedací souprava Verati od výrobce se skvělou pověstí FIL pořídíte v naší aktuální nabídce za výborné peníze. Cena od 22 499 Kč.