Moderní rohová sedací souprava Indigo LUX Roh: Orientace rohu Levý roh

Indigo je elegantní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací  Sedací soupravu dodáváme v provedení... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Indigo LUX  Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: IDZ
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
Indigo je elegantní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací  Sedací soupravu dodáváme v provedení...

Indigo je elegantní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací 
Sedací soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení 
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  
Sedací souprava je potažena režnou látkou

 
Rozměry
274x184cm 
Plocha po rozložení: 221x132cm 
 
ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA INDIGO 
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Indigo bude perlou vašeho obýváku. Elegantní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
 
 
Zcela unikátní kus najdete taky tady na našem webu v populární kategorii sedačky nad 15 tis. kč! Pořiďte si ještě podobné kusy z této kategorie za zcela nejnižší cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od výrobce IDZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi žádaný výrobek Moderní rohová sedací souprava Indigo LUX Roh: Orientace rohu Levý roh od dodavatele s dlouholetou historií IDZ jednoduše můžete najít právě teď za super cenu. Stojí teď u nás 19 999 Kč.