Moderní rohová sedací souprava Lara MAX, hnědá

Lara je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací souprava má univerzální... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Lara MAX
Značka: DBK
18 349 Kč
Ověřit dostupnost
Lara je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací souprava má univerzální...

Lara je moderní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Sedací souprava má univerzální pravo-levý roh 
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení  
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  

 
Rozměry
292x180cm 
Plocha po rozložení: 237x131cm
Výška sedu: 45 cm
 
ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA LARA 
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Lara bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
  Tento oblíbený produkt je k dispozici nyní na našem webu v populární kategorii sedačky rohové! Prozkoumejte ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci. Přední výrobce DBK má vynikající výrobky. A to ještě není vše! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další produkty od značky DBK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Moderní rohová sedací souprava Lara MAX, hnědá od značky se zárukou kvality DBK jde pořídit na našich stránkách teď za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 18 349 Kč.