Moderní sedací souprava Corfu, černá/červená

Moderní sedací souprava Corfu nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete... více informací »
Moderní sedací souprava Corfu
Značka: FUT
15 514 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Corfu nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete...

Moderní sedací souprava Corfu nyní za TOP cenu! 
Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky 
Díky polštářům si můžete vytvořit úžasné pohodlí pro relax 
Sedací souprava v kombinaci dvou potahů 
Sedačka Corfu má univerzální pravo-levý roh 
Sedací souprava Corfu je rozkládací
Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků
Stabilní dřevěná konstrukce 
Dopřejte si designovou sedačku a neuvěřitelnou cenu 
Akční cena platí pro provedení na fotografii (režná látka) 

 
Rozměry: 
274x131cm  
Plocha po rozložení: 200x133cm 
 
ROHOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA CORFU 
 
Neotřelá elegance a harmonické tvary, to je sedací souprava Corfu! Stane se rychle oblíbeným místem odpočinku celé rodiny a v noci poslouží stejně dobře vašim hostům. Dopřejte se pohodlí a styl, vaši sousedé budou jen tiše závidět!
 
Jádrem každého obývacího pokoje je pohodlná sedačka, na které se můžete povalovat klidně celý den. Takovou je i sedačka Corfu. Je to přímo lákadlo na komfortní lenošení, podřimování i dramatické chvilky při pořádně napínavém filmu. A co když k vám přijde návštěva, kam ji uložíte ke spánku? Corfu se se svojí možnosti rozložení hlásí o slovo! Konec řečí, pojďme se raději rovnou válet a užívat si nového moderního obývacího pokoje. 
 
Tento akční produkt Moderní sedací souprava Corfu, černá/červená lze pořídit rovněž tu na stránkách ve známé sekci sedačky rohové! Vyberte si další zboží z naší rubriky za výprodejovou cenu.
Tento výjimečný výrobek máte možnost dostat rovněž tady na stránkách ve známé sekci sedačky 10 – 15 tis. kč. Nyní získáte další produkty ve zmiňované rubrice za super ceny.

Tento velmi žádaný kus Moderní sedací souprava Corfu, černá/červená od společnosti s předním postavením na trhu FUT pohodlně dostanete zde teď ve výhodné akci! Levně za cenu 15 514 Kč.