Rohová sedačka ve tvaru U Vertu, černá/šedá

  Moderní a kvalitní sedací souprava Vertu Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Sedačka... více informací »
Rohová sedačka ve tvaru U Vertu
Značka: ELT
25 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Vertu Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Sedačka...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Vertu
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Sedačka má obě lenošky stejné, orientace rohu se tedy neurčuje 
Sedačka v potahu eko-kůže + pytlovina 
Sedačka je rozkládací bez úložného prostoru 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
355x165x80cm 
Plocha po rozložení: 305x126cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA VERTU 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Vertu. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Vertigo je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
  Tento akční a ve slevě produkt je k sehnání bez problémů tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii sedačky rohové! Najděte si další zboží z naší sekce v bezva akci! Přední výrobce ELT vám poskytuje kvalitní produkty Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od výrobce ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vynikající výrobek Rohová sedačka ve tvaru U Vertu, černá/šedá od dodavatele s dlouholetou historií ELT máte možnost najít v naší internetové nabídce v akci! Nabídka již od 25 499 Kč.