Interbyt.cz

Obývací stěna ii osvald – dub halifax/šedá

Oblíbený a akční kus Obývací stěna ii osvald - dub halifax/šedá od skvělého a známého výrobce LB můžete nakoupit v naší online nabídce opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 34 022 Kč.
Obývací stěna ii osvald - dub halifax/šedá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
34 022
Popis produktu

Obývací stěna II Osvald v sobě rafinovaně kombinuje lesk šedé barvy a dekoru dřeva dubu halifax, vše je podpořeno černým kovem, který tvoří nožky nebo úchytky některých kousků nábytku. Prosklené kousky nábytku poskytnou dostatek místa pro vystavení vašich cenností. Dvířka bez úchytek se otevírají stisknutím díky mechanismu Push Latch.

 

Tato sestava vám nabídne uložení vašich věcí různými způsoby, například v kombinované knihovně s prosklením Osvald nebo prosklené knihovně Osvald můžete využít kryté časti a uložit například dokumenty, zatímco v prosklené části můžete vystavit své oblíbené knihy každé návštěvě na odiv. Kombinovaná knihovna v sobě skrývá kombinaci různých úložných prostorů. Na polici Osvald na televizí vystavit rámečky s fotografiemi či umístit svíčky pro příjemnou atmosféru. TV stolek Osvald podpoří vaši televizi a perfektně se hodí na uchování příslušenství k ní. Kousky nábytku jsou samostatné a můžete tedy váš pokoj různě nakombinovat a vytvořit si jedinečnou…