Interbyt.cz

Obývací stěna i osvald – dub halifax/šedá

Ve slevě tento produkt Obývací stěna i osvald - dub halifax/šedá od výrobce s mnohaletou tradicí LB můžete najít tady teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cenově vychází na 35 153 Kč.
Obývací stěna i osvald - dub halifax/šedá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
35 153
Popis produktu

Obývací stěna I Osvald v sobě rafinovaně kombinuje lesk šedé barvy a dekoru dřeva dubu halifax, vše je podpořeno černým kovem, který tvoří nožky nebo úchytky některých kousků nábytku. Prosklené kousky nábytku poskytnou dostatek místa pro vystavení vašich cenností. Dvířka bez úchytek se otevírají stisknutím díky mechanismu Push Latch. Kousky nábytku jsou samostatné a můžete tedy váš pokoj různě nakombinovat a vytvořit si jedinečnou kombinaci ze všech těchto prvků.

 

Tato sestava vám nabídne uložení vašich věcí různými způsoby, například v prosklené knihovně Osvald můžete využít kryté časti a uložit například dokumenty, zatímco v prosklené části můžete vystavit své oblíbené knihy každé návštěvě na odiv. Na polici Osvald nad televizí vystavit můžete rámečky s fotografiemi či umístit svíčky pro příjemnou atmosféru. Do závěsné prosklené skříňky Osvald vystavíte porcelán po babičce nebo oblíbené sklenice na víno. Avšak může mít i praktické vyžití pro věci, které nemusí být skryty a…