Komoda osvald – dub halifax/šedá

Tento velmi oblíbený produkt Komoda osvald - dub halifax/šedá od dodavatele se skvělou pověstí LB můžete nakoupit již dnes za rozumné peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 8 163 Kč.
Komoda osvald - dub halifax/šedá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
8 163

Popis produktu

Komoda Osvald poskytne dostatek úložného prostoru pro každou vaši místnost, avšak ze životního prostoru vám neubere. Můžete ji použít jako komodu na oblečení nebo také jak televizní stolek, její možnosti závisí jen na vaší představivosti.

 

Napravo se nachází 3 zásuvky v šedém lesku na kuličkových pojezdech s plným výsuvem. Rozměry čela 2 horních zásuvek jsou 64,8×18,6cm (š, v) a spodní 64,8×37,3cm (š, v). Vlevo za výklopnými dvířky v dekoru dubu halifax najdete přihrádku s policí z dřevotřísky (police není variabilní), která rozděluje prostor na 2 stejné výklenky o rozměrech 30,9x35cm (š, v). Velikost dvířek je 32,3×74,9cm (š, v). Otevírají se pouhým stisknutím díky bezúchytkovému systému Push Latch. Maximální zatížení zásuvky je 20kg, na polici 15kg. Horní deska je tvořena černým sklem s nosností 15kg. Komodu nese černá kovová konstrukce, upevněná pod dolním horizontem, vysoká 15cm. Doporučujeme komodu připevnit ke zdi pomocí rohových závěsů. Komoda je dodávána v demontu….