Interbyt.cz

Šatní skříň se zrcadlem caroline 2d – dub zlatý/černá

Oblíbený výrobek Šatní skříň se zrcadlem caroline 2d - dub zlatý/černá od dodavatele zboží LB jde pořídit právě teď v nabídce téměř zdarma! Nyní pořídíte za super cenu 10 908 Kč.
Šatní skříň se zrcadlem caroline 2d - dub zlatý/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
10 908
Popis produktu

Pokud jste zastánci jednoduchého a přesto elegantního stylu nábytku, rádi vás seznámíme s kolekcí Caroline, která je určena především pro vybavení ložnic nebo studentských pokojů. Některé prvky se však mohou hodit i do předsíní, obýváků nebo pracoven. Výhodou je, že jednotlivé díly nábytku můžete objednávat samostatně a vybavit domácnost přesně tak, jak potřebujete.

 

Nabízená skříň je dvoudveřová, její součástí je horní police, tyč na šaty a dvě spodní police. Její dostatečná hloubka umožňuje pohodlně uložit jak košile, kabáty, tak drobné oblečení. Skříň je vyrobena z lamina v dekoru dřeva dub zlatý a dvířka skříně mají z vnější strany zrcadlo. Úchytky jsou kovové. Rozměry skříně Caroline jsou 230×109,6x61cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Jednotlivé kusy nábytku z kolekce Caroline je možno zakoupit v dvou barevných provedeních: bílá/černá a dub zlatý/černá.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Caroline najdete níže v souvisejících produktech.