Rohová skříň se zrcadlem caroline – dub zlatý/černá

Tento kvalitní a levný výrobek Rohová skříň se zrcadlem caroline - dub zlatý/černá od našeho výrobce LB lze získat právě nyní na našich stránkách za extra cenu! Nyní získáte od 10 822 Kč.
Rohová skříň se zrcadlem caroline - dub zlatý/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
10 822

Popis produktu

Pokud jste zastánci jednoduchého a přesto elegantního stylu nábytku, rádi vás seznámíme s kolekcí Caroline, která je určena především pro vybavení ložnic nebo studentských pokojů. Některé prvky se však mohou hodit i do předsíní, obýváků nebo pracoven. Výhodou je, že jednotlivé díly nábytku můžete objednávat samostatně a vybavit domácnost přesně tak, jak potřebujete.

 

Nabízená skříň je rohová. Uvnitř je rozdělena na část policovou a část s tyčí na šaty a dalšími policemi. Její dostatečný úložný prostor umožňuje pohodlně uložit jak košile, kabáty, tak drobné oblečení. Skříň je vyrobena z lamina v dekoru dřeva dub zlatý a otevírání dveří je možné jak na pravou, tak na levou stranu. Dveře skříně mají z vnější strany zrcadlo. Úchytka je kovová. Skříň je dodávána v demontovaném stavu.

 

Jednotlivé kusy nábytku z kolekce Caroline je možno zakoupit v dvou barevných provedeních: bílá/černá a dub zlatý/černá.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Caroline najdete níže v…