Interbyt.cz

Čtyřdveřová šatní skříň elizabeth se zrcadlem – ořech

Kvalitní a oblíbený produkt Čtyřdveřová šatní skříň elizabeth se zrcadlem - ořech od top výrobce LB snadno můžete sehnat právě zde opravdu výhodně! Právě teď jen za 6 866 Kč.
Čtyřdveřová šatní skříň elizabeth se zrcadlem - ořech
Ověřit dostupnost
Značka: LB
6 866 11 444 Kč Sleva -40%
Popis produktu

Šatní skříň by by měla být praktická a prostorná, ale i stylově zajímavá. Čtyřdveřová skříň  Elizabeth vše splňuje a navíc překvapí nádherným zdobením. Součástí skříně je i ozdobná korunka.

 

Čtyřdveřová šatní skříň Elizabeth je součástí stejnojmenné kolekce, která je inspirovaná zámeckým, takzvaným klasickým stylem. Právem se dá nazvat přepychovým. Nábytek je vyroben s povrchovou úpravou vysokého lesku, a tak šikovně kombinuje luxus a funkčnost. Pyšní se nádhernými zaoblenými tvary a bohatým zdobením. Navíc je v nádherném ořechovém dekoru.

 

Skříň Elizabeth je vyrobena z kombinace lamina a MDF desky. Lamino patří k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je cenově dostupné a poměrně otěruvzdorné a odolné vůči krátkodobé vlhkosti. MDF desky jsou dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva. Rozměry čtyřdveřové šatní skříně Elizabeth jsou 192x67x227,7cm (š, h, v).    

 

Nábytek z kolekce…