Skřín Fifa se zrcadlem Fifa : Dekor Wenge

  Moderní 2-dveřová skřín  Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH  Korpus v dekoru: wenge, švestka, buk, olše nebo... více informací »
Skřín Fifa se zrcadlem  Fifa : Dekor  Wenge
Značka: MRD
9 779 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní 2-dveřová skřín  Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH  Korpus v dekoru: wenge, švestka, buk, olše nebo...

 

Moderní 2-dveřová skřín 
Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH 
Korpus v dekoru: wenge, švestka, buk, olše nebo bílý 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
135x211x60cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Akční výrobek Skřín Fifa se zrcadlem Fifa : Dekor je k sehnání mimo jiné na našich stránkách zařazený v sekci moderní skříně! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny. Oblíbený dodavatel MRD poskytuje vysoce kvalitní produkty. A tady je důkaz!
Tento kvalitní produkt Skřín Fifa se zrcadlem Fifa : získáte teď tu na našem webu v sekci moderní skříně. Získejte oblíbené produkty z této sekce za rozumné peníze! To ovšem není všechno, máme toho více. Podívejte se taky na více skvělých produktů značky MRD. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě tento kus Skřín Fifa se zrcadlem Fifa : Dekor Wenge od dodavatele zboží MRD pohodlně seženete na našich stránkách teď právě za příznivou cenu. Aktuálně v akci od 9 779 Kč.