Moderní šatní skřín 230 Xelios

Moderní šatní skřín Xelios  Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý   ABS hrany  Systém otevíšání zásuvno-skládaný na... více informací »
Moderní šatní skřín 230 Xelios
Značka: LAS
18 094 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní šatní skřín Xelios  Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý   ABS hrany  Systém otevíšání zásuvno-skládaný na...

Moderní šatní skřín Xelios 
Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý  
ABS hrany 
Systém otevíšání zásuvno-skládaný na kolejnicích HETTICH 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
225x213x60cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Tento skvělý produkt Moderní šatní skřín 230 máte možnost pořídit rovnou tu na našich stránkách v oblíbené kategorii moderní skříně! Nyní získáte ostatní produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu!
Oblíbený a akční produkt Moderní šatní skřín 230 seženete ještě u nás v populární kategorii moderní skříně! Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci.

Tento skvělý výrobek Moderní šatní skřín 230 Xelios máte možnost koupit přímo na našem webu zařazený v rubrice moderní skříně. Připravili jsme pro vás unikátní produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu.

Velmi žádaný produkt Moderní šatní skřín 230 Xelios od dodavatele se skvělou pověstí LAS můžete sehnat zrovna dnes ve výhodné akci. Ve skvělé akci za 18 094 Kč.