Moderní šatní skřín Leona, sonoma

Moderní 2-dveř™ová skř™ín Leona  Dodáváme v dekoru dub sonoma  2x zasouvací dveře  Vnitřní uspořádání je rozděleno... více informací »
Moderní šatní skřín Leona
Značka: JRK
11 599 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveř™ová skř™ín Leona  Dodáváme v dekoru dub sonoma  2x zasouvací dveře  Vnitřní uspořádání je rozděleno...

Moderní 2-dveř™ová skř™ín Leona 
Dodáváme v dekoru dub sonoma 
2x zasouvací dveře 
Vnitřní uspořádání je rozděleno do 2 částí 
pravá část = jedna police v horní části a pod ní šatná tyč 
Levá část = policová, celkem 4 police + kontejner 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šíř™ka x výška x hloubka) 
180x217x66cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení
  Akční výrobek Moderní šatní skřín Leona, jde sehnat přímo tady u nás v rubrice ložnice! Nyní můžete najít zcela nové výrobky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze.

Hodně povedený kousek Moderní šatní skřín Leona, sonoma od dodavatele se skvělou pověstí JRK máte možnost pořídit tady teď skutečně levně! Nyní pořídíte za super cenu 11 599 Kč.