Moderní šatní skřín Leona, bílá

Moderní 2-dveř™ová skř™ín Leona  Dodáváme v dekoru bílá  2x zasouvací dveře  Vnitřní uspořádání je rozděleno do 2... více informací »
Moderní šatní skřín Leona
Značka: JRK
11 599 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveř™ová skř™ín Leona  Dodáváme v dekoru bílá  2x zasouvací dveře  Vnitřní uspořádání je rozděleno do 2...

Moderní 2-dveř™ová skř™ín Leona 
Dodáváme v dekoru bílá 
2x zasouvací dveře 
Vnitřní uspořádání je rozděleno do 2 částí 
pravá část = jedna police v horní části a pod ní šatná tyč 
Levá část = policová, celkem 4 police + kontejner 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šíř™ka x výška x hloubka) 
180x217x66cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení
  Oblíbený produkt Moderní šatní skřín Leona, pořídíte také tady na webu v rubrice ložnice! Nyní můžete najít ještě jiné výrobky ve zmiňované sekci na pár kliknutí!

Velmi žádaný výrobek Moderní šatní skřín Leona, bílá od společnosti s předním postavením na trhu JRK je k sehnání zde teď právě trvale výhodně! Výhodně za super cenu 11 599 Kč.