Čtyřdvéřová šatní skříň trendy – bílá/dub zlatý/růžová

Velmi prodávaný výrobek Čtyřdvéřová šatní skříň trendy - bílá/dub zlatý/růžová od našeho známého výrobce LB máte možnost dostat zde až neuvěřitelně levně. Nyní můžete mít za 17 530 Kč.
Čtyřdvéřová šatní skříň trendy - bílá/dub zlatý/růžová
Ověřit dostupnost
Značka: LB
17 530

Popis produktu

Čtyřdvéřová šatní skříň Trendy je tvořena jednodvéřovými policovými skříněmi a dvoudvéřovou skříní, která je uvnitř vybavena dvěma policemi a tyčí na šaty. Skříň nabízí dostatek úložného prostoru na uložení velkých a malých oděvů. Vzdálenost mezi jednotlivými policemi je 30,8cm a pohodlně tak do nich uložíte skládané oblečení. Barva vnitřních polic je růžová. Maximální zatížení polic je 15kg. Korpus skříně je v bílé barvě. Horní a spodní deska je v dekoru dřeva dub zlatý. Čílka bočních skříní jsou v bílém lesku, s potiskem, čílka dvoudvéřové skříně jsou šedomodrá, s lesklým povrchem, které působí luxusním dojmem. Úchyty jsou kovové, v černé barvě. Skříň je vyrobená z lamina o tloušťce 16mm (korpus, dveře) a 26mm (korpus).

 

V souvisejících produktech níže, naleznete ostatní prvky z kolekce Trendy, které vám pomohou zútulnit prostory dětského pokoje.

 

Rozměry skříně jsou: 177,6×220,5×45,8cm  (š,v,h)