Šatní skřín Veronika, borovice canyon

  Dodáváme v dekoru borovice canyon světlá / borovice canyon tmavá   Skřín obsahuje zrcadlo v prostřední části  Do velké... více informací »
Šatní skřín Veronika
Značka: IMS
11 555 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru borovice canyon světlá / borovice canyon tmavá   Skřín obsahuje zrcadlo v prostřední části  Do velké...

 

Dodáváme v dekoru borovice canyon světlá / borovice canyon tmavá  
Skřín obsahuje zrcadlo v prostřední části 
Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí 
Nákres vnitřního spořádání na fotografii níže 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Skřín: 228x214x58cm 

 
SKŘÍN VERONIKA 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Kvalitní produkt Šatní skřín Veronika, borovice canyon získáte rovněž na stránkách v oblíbené rubrice moderní skříně! Nyní pořídíte ještě jiné zboží z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. Dodavatel IMS vás a vaše blízké obohatí o špičkové produkty. Udělejte si radost. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem více produktů od dodavatele IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Diskontní produkt Šatní skřín Veronika, borovice naleznete právě teď na webu v oblíbené sekci moderní skříně! Nyní můžete získat nové výrobky z této populární sekce za příznivou cenu. Přední značka IMS pro své zákazníky poskytuje kvalitní produkty Podívejte se sami! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od výrobce IMS. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Šatní skřín Veronika, borovice canyon od dodavatele s dobrým jménem IMS můžete koupit aktuálně na webu extra výhodně. Nyní lze objednat jen za 11 555 Kč.