Dvoudveřová šatní skříň se zásuvkami sailor – bílá

Unikátní produkt Dvoudveřová šatní skříň se zásuvkami sailor - bílá od top výrobce LB pohodlně dostanete tady teď právě za super peníze. Výhodně za skvělou cenu 10 126 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň se zásuvkami sailor - bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
10 126

Popis produktu

S létem přichází teplé dny a v mnohých lidech se probouzí chuť cestovat k moři, přičemž léto a s ním spojenou dovolenou u moře by si většina z nás chtěla užívat co nejdéle. Avšak u nás se výlety k moři týkají spíše prázdnin, které vždy utečou jako voda a než se nadějeme jsme zpátky v práci nebo ve škole. Skříň Sailor v námořnickém stylu vám umožní si přiblížit dovolenkovou atmosféru po celý rok.

 

Klíčovou roli hraje bílá barva, která se vyznačuje jednoduchostí a čistotou. V kombinaci s bílou barvou krásně vyniknou další odstíny nábytku či dekorací, které máte v místnosti. Nechybí motiv lodi a přístavu, které neoddělitelně patří k námořnickému životu. Kovové dekorativní prvky v bronzové barvě, které jsou umístěné na rozích skříně dodávají na eleganci. Ve stejném stylu, tedy v kovu bronzové barvy, jsou i úchytky se vzorem kotvy.

 

Skříň také potěší úložným prostorem, kdy po otevření dveří objevíte šatní tyč, na kterou pomocí ramínek zavěsíte oblečení. Nad šatní tyčí je…