Moderní šatní skříň Nemo, bílá

Moderní 2-dveřová skříň Nemo  Dodáváme v dekoru bílá  2x zasouvací dveře  Vnitřní uspořádání je rozděleno do 2... více informací »
Moderní šatní skříň Nemo
Značka: JRK
6 819 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveřová skříň Nemo  Dodáváme v dekoru bílá  2x zasouvací dveře  Vnitřní uspořádání je rozděleno do 2...

Moderní 2-dveřová skříň Nemo 
Dodáváme v dekoru bílá 
2x zasouvací dveře 
Vnitřní uspořádání je rozděleno do 2 částí 
Levá část = jedna police v horní části a pod ní šatní tyč 
Pravá část = policová, celkem 4 police  
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
120x216x60cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení
  Tento kvalitní produkt jde získat bez obtíží na našich stránkách zařazený v sekci moderní skříně! Máme pro vás ještě jiné zboží ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci! To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na více kousků od výrobce JRK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka JRK vám může nabídnout top zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Designový produkt Moderní šatní skříň Nemo, bílá od populárního výrobce JRK můžete nakoupit aktuálně na našich stránkách za extra cenu. Aktuálně za 6 819 Kč.